گرانول پلی اتیلن (PE)

 • استعلام بهترین قیمت خرید انواع گرانول بازیافتی (PE)
 • موجود در انواع کیفیت
 • پشتیبانی تا لحظه تحویل بار
گرانول-پلی-اتیلن-بازیافتی

محصولات

نقد و بررسی

پلی اتیلن‌ها از دسته پلیمرهای گرمانرم محسوب می‌شوند و به محض رسیدن به نقطه ذوب به مایع تبدیل می‌شوند. همچنین به محض رسیدن به نقطه انجماد فرآیند منجمد شدن اتفاق می افتد. سنتز شیمیایی اتیلن را که از نفت خام به دست می آید، می‌توان پلی اتیلن نام گزاری کرد، که به اختصار آن را PE  می‌نامند. از گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) به صورت گسترده در ساخت کیسه‌ها و دبه‌ها، قاشق‌های پلاستیکی، بطری‌های شیر و غیره استفاده می‌شود. در این مطلب قصد داریم تا درباره انواع گرانول پلی اتیلن بازیافتی و قیمت و خرید گرانول پلی اتیلن بازیافتی بیشتر صحبت کنیم.

 

کاربردهای گرانول پلی اتیلن بازیافتی

نحوه خرید و قیمت ضایعات گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE)

در سایت ویکی رک، شما می‌توانید ضایعات گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) مورد نظر خود را متناسب با ویژگی‌ مورد نظر و قیمت‌های دریافتی توسط کارشناسان ویکی رک انتخاب کرده و سفارش دهید. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین قیمت خرید گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) مورد نظر خود را، از بین  پیشنهادات مختلف تولیدکننده‌ها، انتخاب و خریداری کنید. ویکی رک تامین کننده انواع ضایعات گرانول پلی اتیلن بازیافتی مفتخر است که شما را در زمینه مشخصات و ارائه بهترین قیمت خرید ضایعات گرانول پلی اتیلن (PE) راهنمایی کند.

کافی است که شما با همکاران ما در ارتباط باشید و درخواست خود را مطرح کنید، تا همکاران ما در سریع ترین زمان، بهترین قیمت روز پلی اتیلن بازیافتی را با مشخصات موردنظر شما، در بین تولید کنندگان جستجو کرده و بهترین نوع ضایعات گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) را خدمت شما اعلام می‌کنند.

مزایای گرانول پلی اتیلن  بازیافتی

 • یکی از مزایای گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) مقاومت بالا در برابر ضربه
 • گرانول پلی اتیلن بازیافتی مقاومت در برابر مواد شیمیایی دارد.
 • گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) قیمت ارزان و مقرون به‌صرفه‌ای دارد.
 • به راحتی اکسید نمی‌شود و پایداری بالایی دارد.

قیمت گرانول پلی اتیلن بازیافتی

قیمت گرانول پلی اتیلن بازیافتی بسته به نوع آن و کاربردهای مختلفی کخه دارد می‌تواند متغیر باشد. همچنین عواملی که در فرآیند بازیافت این ماده موثر است، می‌تواند در کیفیت آن و در نتیجه قیمت‌گذاری ای ماده تاثیر مستقیمی بگذارد

پلی اتیلن

پلی اتیلن، جز پرمصرف‌ترین پلیمرها در دنیا بوده که متعلق به خانواده پلی‌الفین و از دسته ترموپلاستیک‌ها است. این ماده، یکی از پلیمرهای گرمانرم است؛ بدین شکل که با رسیدن به نقطه ذوب به حالت مایع درآمده و با رسیدن به نقطه انجماد به حالت جامد در می‌آید. پلی اتیلن شامل ساختار بسیار ساده‌ای است، به طوری که ساده‌تر از تمام پلیمرهای تجاری است. یک مولکول پلی‌اتیلن زنجیر بلندی از اتم‌های کربن است که به هر اتم کربن دو اتم هیدروژن چسبیده‌است.

گرانول پلی اتیلن چیست؟

گرانول پلی اتیلن (PE شکل خاصی از پلی اتیلن است. در واقع، گرانول‌، گرید یا ترکیب خاصی از پلی اتیلن نیست، بلکه به شکل گلوله‌ای آن اطلاق می‌شود و جنس مولکولی گرانول می‌تواند متفاوت باشد. از گرانول پلی اتیلن، به شکل گسترده در تولید کیسه‌ها و دبه‌ها، قاشق‌های پلاستیکی، بطری‌های شیر و غیره استفاده می‌شود.

ساختار گرانول پلی اتیلن بازیافتی

گرانول پلی اتیلن بازیافتی، تکه‌های بازیافت شده از پلیمرهایی با وزن مولکولی بالاتر از ۶۰۰۰ هستند که درصنعت پلاستیک بیشترین حجم مصرف را به خود اختصاص می‌دهند. پلی اتیلن شامل ساختار بسیار ساده‌ای است، به‌طوری‌که ساده‌تر از تمام پلیمرهای تجاری است. یک مولکول پلی اتیلن زنجیر بلندی از اتم‌های کربن است که به هر اتم کربن دو اتم هیدروژن چسبیده‌است.

How to buy and price scrap recycled polyethylene (PE) granules

انواع گرانول پلی اتیلن

 1. گرانول پلی اتیلن سبک فیلم (LDPE): این پلی‌ اتیلن دارای زنجیری شاخه‌دار است. بنابراین زنجیرهای LDPE نمی‌توانند بخوبی با یكدیگر پیوند برقرار كنند و دارای نیروی بین مولكولی ضعیف و استحكام كششی كمتری است. این پلیمر، دارای انعطاف‌پذیری بالا و امكان تجزیه بوسیله میكروارگانیسم‌ها است. لحاظ فشردگی كم و پایین مولكولی از دانسیته پایین برخوردار است كه همین امر، باعث افزایش انعطاف‌پذیری آن می‌­شود. این خاصیت باعث شده كه بیش از پنجاه درصد از تولید این محصول در ساخت فیلم و ورق جهت مصرف در روكش­های طلقی شفاف، آسترهای بسته­بندی، كاورها و چمدان‌ها مصرف گردد. همچنین جهت ساخت ظروفی مانند بطری‌های تحت فشار از این نوع پلیمر استفاده می­شود .
 2. گرانول پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE): دانسیته این نوع پلی‌اتیلن از پلی‌اتیلن سبك نیز كمتر است. این نوع پلیمر، در مقابل پارگی و سوراخ شدن مقاومت، استحكام وكشش بهتری را نشان می‌دهد.
 3. گرانول پلی اتیلن سنگین فیلم (HDPE): عمومی ترین و پرمصرف ترین و شاید اولین نوعی از پلاستیک‌ها که بوجود آمد، پلی اتیلن سنگین (HDPE) بود. زنجیره مولكولی در این نوع پلیمر، فشرده است كه همین عامل، باعث افزایش دانسیته آن می‌شود. این نوع پلیمر، گرچه مقاومت ضربه‌ای كمتری نسبت به پلی اتیلن سبك دارد، اما مقاومت آن در برابر مواد شیمیایی مانند مقاومت آن در برابر تنش‌های شكننده محیطی خوب است. لذا از این نوع پلیمر در انواع محصولات تجارتی مانند ظروف نگهدارنده سوخت، صندلی‌های مورد استفاده در فضای باز، اسباب‌بازی‌ها، جامه‌دان‌ها، لوله‌های انتقال آب فشار قوی، لوله انتقال فاضلاب و مجراها استفاده می‌شود. از انواع معروف گرانول پلی اتیلن سنگین، می‌توان به گرانول سنگین تزریقی و گرانول سنگین بادی اشاره کرد.
 4. پلی اتیلن سنگین بادی: محصول گرانول بادی بی رنگ از مرغوبیت بسیار بالاتری نسبت به محصول رنگی برخوردار است؛ زیرا این محصول، از مواد مرغوب‌تری تولید می‌شود. توجه داشته باشید که نوع بی‌رنگ از مقاومت کششی بیشتری برخوردار است؛ علت بی‌رنگی در این نوع، این است که ناخالصی در آن‌ها پایین‌تر است. بعضی اشخاص به اشتباه می‌پندارند که گرانول نوعی از پلیمر است؛ اما این مواد از مواد پلیمری به‌دست آمده است و به شکل دانه یا ریزدانه است.
 5. پلی اتیلن سنگین تزریقی: پلی اتیلن سنگین تزریقی، از سختی بالا، مقاومت شیمیایی، عدم نفوذپذیری و همچنین خواص دی الکتریکی برخوردار است. هرچقدر چگالی این محصول بالاتر باشد، پلاستیک قوی‌تر، سفت‌تر و در برابر گرما مقاوم‌تر می‌شود. این محصول، اگرچه مقاومت ضربه اي كمتري نسبت به پلي‌اتيلن سبك دارد، اما مقاومت آن در برابر مواد شيميايي همانند مقاومت آن در برابر تنش‌های شكننده محيطی خوب است
 6. پلی اتیلن سنگین اکستروژن: (در لفظ انگلیسی : Heavy extrusion polyethylene) در بسیاری از صنایع مختلف، از ساختمان و لوله کشی گرفته تا مبلمان، کالاهای مصرفی و محصولات پزشکی استفاده می‌شود.
 7. پلی اتیلن ترفتالات: پلی اتیلن ترفتالات پلیمری است که در اغلب کشورها برای تولید الیاف پلی استر(۷۰ درصد)، رزین بطری (۲۲ درصد)، فیلم (۶ درصد) و رزین های پلی استر مهندسی (۲ درصد) استفاده می‌شود، ولی در ایران، از این پلیمر بیشتر برای ساخت انواع بطری‌های آشامیدنی استفاده می‌شود. با توجه به مقاومت بالای این بطری ها در برابر شکستگی، دما و نفوذ گازها، دارا بودن وزن کم و ارزان بودن قیمت نسبت به سایر مواد بسته بندی همچون شیشه و فلز، تولید بطری های پلاستیکی از این رزین کاربرد گسترده ای پیدا کرده است.

کاربردهای گرانول پلی اتیلن

کاربردهای گرانول پلی اتیلن

مهم‌ترین کاربردهای گرانول پلی اتیلن بازیافتی عبارتند از:

 •  استفاده در صنعت بسته‌بندی کالا – انواع پالت بسته‌بندی، پلاستیک‌ها، نوارهای تسمه بسته‌بندی، بست‌های جعبه‌های بسته‌بندی، سبدهای پلاستیکی و …
 •  استفاده در صنایع خودرو – باک بنزین خودروها، برخی از اتصالات خودرو، برخی از قطعات داخلی اتاقک خودرو
 •  استفاده در صنایع لوازم خانگی و منزل – تولید انواع بطری، تولید ظروف آشپزخانه، قطعات پلاستیکی لوازم خانگی، اسباب بازی کودکان و …
 •  استفاده در صنایع برق و مخابرات – تولید محافظ کابل، روکش کابل برق و مخابرات
 • استفاده در صنایع پزشکی و دارویی – تولید مخازن پلی اتیلن برای نگهداری داروها و مواد بهداشتی، انواع لوازم پر مصرف پلاستیک در حوزه پزشکی و سلامت
 •  استفاده در صنعت عایق و پوشش – تولید فیلم های پلی اتیلن به عنوان عایق رطوبت در گلخانه ها، تولید فیلم پلی اتیلن در بسته بندی مواد غذایی، تولید عایق‌های ساختمانی
 • استفاده در صنایع آب و فاضلاب، نفت و مواد شیمیایی – تولید لوله پلی اتیلن آبرسانی و انتقال فاضلاب، تولید مخان پلی اتیلن نگهداری مواد شیمیایی، تولید انواع سپتیک تانک، ساخت لوله های انتقال دهنده مواد شیمیایی و …

«دو دسته از افراد هستند که همیشه دنبال بهترین قیمت خرید گرانول پلی اتیلن (PE) هستند. یکی تولید کنندگانی که می‌خواهند کالا‌هایی با قیمت نسبتا ارزانی تولید کنند و دیگری کسانی هستند که می‌خواهند گرانول‌های پلی اتیلن را به کشور‌های مختلف، صادر کنند. گرانول پلی اتیلن (PE) انواع مختلفی دارد و هر کدام کاربرد و گستردگی خاصی را برای تولید، کالا‌های مختلف دارند.  هم مواد نو پلی اتیلن بسیار پر طرفدار است و هم مواد گرانول پلی اتیلن (PE) بازیافتی.»

سفارش گرانول پلی اتیلن بازیافتی

اگر در زمینه خرید و فروش گرانول پلی اتیلن بازیافتی فعالیت دارید، می‌توانید برای اطلاع از قیمت این محصول با مراجعه به سایت ویکی رک با شماره‌ ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱ تماس بگیرید و تا کارشناسان فروش ویکی رک شما را در جهت استعلام بهترین قیمت خرید روز گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) راهنمایی کنند.

سوالات متداول

آیا محدودیتی در فروش گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) وجود دارد؟

خیر؛ هیچ محدودیتی در فروش گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE) در ویکی رک وجود ندارد، حداقل فروش گرانول پلی اتیلن بازیافتی در ویکی رک 1تن است.

قیمت گرانول پلی اتیلن بازیافتی (PE)؟

یکی از متداول ترین سوالات در رابطه با قیمت ضایعات گرانول پلی اتیلن است. قیمت‌ها بر اساس گرید‌ های ممواد اولیه نو گرانول پلی اتیلن در بور‌س کالا متغییر است. جهت دریافت چند پیشنهاد قیمتی مناسب با ویکی رک تماس بگیرید.

مزایای خرید از ویکی رک
 • داشتن چند پیشنهاد قیمت از چند تامین کننده
 • پشتیبانی از قبل از فروش و پس از فروش
 • پیدا کردن نزدیک ترین تامین کننده به محل شما
 • پیدا کردن تامین کنندگانی که با افزایشی و کاهشی بودن قیمت؛ قیمت روز را اعلام می‌کنند.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست