گرانول پی وی سی (PVC)

گرانول-پی-وی-سی-بازیافتی

محصولات

نقد و بررسی

گرانول پی وی سی یا پلی وینیل کلراید درجه یک با مواد نو هیچ تفاوتی ندارد. انواع گرانول PVC (پی وی سی بازیافتی) وجود دارد و قابل استفاده مجدد در صنعت سیم و کابل، شلنگ سازی، تولید کفش، کفپوش ماشین، است. این نوع گرانول  PVC چون بصورت بازیافت تهیه شده است قیمت پایین تری نسبت به مواد نو دارد و مناسب کارخانه های سیم وکابل، تولیدی های کفپوش ماشین، کارگاه های تولید شلنگ و کفی کفش است. (قیمت حدود یک سوم قیمت مواد نو). این کارخانجات می‌توانند با این مواد هزینه تولیدی خود را تا 70 درصد کاهش دهند. در ادامه می‌پردازیم به بررسی قیمت خرید گرانول پی وی سی PVC با ما همراه باشید.

 

گرانول پی وی سی بازیافتی

 

نحوه خرید و قیمت گرانول پی وی سی (PVC)

در سایت ویکی رک، شما می‌توانید گرانول پلی وینیل کلراید (PVC) مورد نظر خود را متناسب با ویژگی‌ مورد نظر و قیمت‌های دریافتی توسط کارشناسان ویکی رک انتخاب کرده و سفارش دهید. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین قیمت خرید گرانول PVC نرم مورد نظر خود را، از بین  پیشنهادات مختلف تولیدکننده‌ها، انتخاب و خریداری کنید. ویکی رک تامین کننده انواع گرانول پی وی سی (PVC) مفتخر است که شما را در زمینه مشخصات و ارائه بهترین قیمت خرید گرانول PVC بازیافتی راهنمایی کند.

کافی است که شما با همکاران ما در ارتباط باشید و درخواست خود را مطرح کنید، تا همکاران ما در سریع ترین زمان، بهترین قیمت روز گرانول PVC بازیافتی را با مشخصات موردنظر شما، در بین تولید کنندگان جستجو کرده و بهترین نوع گرانول پی وی سی  بازیافتی را خدمت شما اعلام می‌کنند.

گرانول پی وی سی (PVC) چیست؟

گرانول پلی وینیل کلراید بازیافتی یکی از انواع پلاستیک‌ها است که به دلیل هزینه‌ تمام شده مناسب و ویژگی‌های فیزیکی و شیمایی‌ای که دارد کاربرد‌های فراوانی در انواع صنایع دارد. این پلیمر سومین پلاستیک پرمصرف در جهان است و سهم قابل توجهی از پسماند و زباله را به خود اختصاص می‌دهد که می‌تواند مخاطراتی جدی برای محیط زیست و کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشد.

از طرف دیگر هزینه تمام شده گرانول های پی وی سی که از طریق بازیافت به دست می‌آید به مراتب پایین تر از گرانول‌های دست اول بوده و با توجه به این‌که در بعضی صنایع بازیافتی بودن یا نبودن گرانول‌ تاثیر چندانی در کیفیت محصول نهایی ایجاد نمی‌کند، می‌تواند کاربرد فراوانی داشته باشد. البته کیفیت نهایی گرانول های پی وی سی بازیافت شده پیوستگی فراوانی با دقت و چگونگی فرایند دسته بندی و بازیافت دارد. راهکاری که فعالین صنعت بازیافت برای رسیدن به گرانول بازیافتی پی وی سی با کیفیت اتخاذ می‌کنند تهیه ضایعات و موارد دست دوم صرفا از یک نوع از محصولات دست دوم است. به طور مثال برخی کارگاه‌ها تنها به بازیافت پوسته کابل و یا شلنگ می‌پردازند.

گرانول پوسته کابل، گرانول کفی کفش، گرانول دمپایی و به طور عمومی گرانول پی وی سی نرم از جمله تولیدات دستگاه‌های بازیافت پی وی سی است که صنعت‌گران هر رشته ترجیح می‌دهند برای کنترل هزینه‌ها از گرانول بازیافتی پی وی سی برای تولید آن‌ها استفاده کنند.

مزایای گرانول PVC (پی وی سی)

به طور کلی می‌توان انگیزه های بازیافت ضایعات پی وی سی و تولید مجدد گرانول از آن‌ها را به سه دسته کلی تقسیم کرد. پی وی سی یکی از پر کاربردترین پلاستیک‌ها در صنایع مرتبط با پلاستیک است. به منظور سازگار کردن پلیمرها با صنایع تولیدی مرتبط، از ترکیبی از پایدارسازها، نرم کننده‌ها، رنگ دهنده‌ها و لیز کننده‌ها که در فرایند ساخت کمک کرده و همچنین پی وی سی را ب انعطاف پذیر تر و مقاومتر در برابر سایش و پاره شدن می نماید استفاده می‌شود.

بر اساس خصوصیات و خطرناک بودن آن، گرانول PVC باید در کارخانه های تخصصی تولید شود. مرحله اول تولید گرانول PVC شامل ایجاد لوله های طولانی از مواد ساخته شده از طریق یک کارخانه اکستروژن ویژه است. گام بعدی شامل برش پلاستیک در مهره های کوچک است. این روند در واقع واقعا ساده است، اما بسیار مهم است که هنگام استفاده از مواد، احتیاط کنید.

مزایای استفاده از گرانول بازیافتی پی وی سی

مزیت اقتصادی

همان طور که توضیح داده شد مزیت اقتصادی در جهت پایین آوردن هزینه و استفاه بهینه از منابع اصلی‌ترین انگیزه واحد‌های تولیدی برای استفاده از گرانول بازیافتی پی وی سی است. همچنین خود فرایند بازیافت نیز با ایجاد ارزش افزوده همراه است. به طور مثال پس از تبدیل ضایعات خام به گرانول قیمت آن در بازار مصرف بین سه تا شش برابر خواهد شد. با این وجود هیچ عنوان نباید از اثرات مثبت بازیافت انواع مختلف پلاستیک، و از جمله انواع پی وی سی غافل شد.

انگیزه‌های زیست محیطی

از آنجا که گرانول پی وی سی یک ترمو پلاستیک است می‌توان از طریق فرایند ذوب، شکل‌دهی و جامدسازی مجددا از آن استفاده کرد. براورد می‌شود بین پنج تا ده درصد تولیدات صنعت پی وی سی بازیافت شده و مجددا به چرخه تولید و استفاده باز می‌گردد. از میان روش‌های مختلف بازیافت، بازیافت مکانیکی PVC به نسبت ساده و معمول است. بازیافت و تولید گرانول بازیافتی پی وی سی یکی از روش‌های مرسوم مدیریت زباله و همچنین بهره‌برداری بهینه از منابع سوخت‌های فسیلی، نظیر نفت و گاز طبیعی است. جالب است بدانید در صورتی که به هر دلیلی موفق به بازیافت و استفاده مجدد از انواع پلاستیک‌ها نشویم ناگریز به دفن و یا سوزاندن آن‌ها خواهیم شد.

از آن‌جایی که عمر مواد پلاستیکی بسیار زیاد است و تا سال‌های سال به صورت دست نخورده در طبیعت باقی می‌ماند دفن و یا رها سازی آن‌ها در محیط زیست اثرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. تهدید گونه‌های جانوری و به هم خوردن چرخه طبیعی اکوسیستم می‌تواند در نهایت حیات و یا کیفیت زندگی انسان‌ها را،‌ به عنوان گونه‌هایی که در هرم اکوسیستم در جایگاه بالاتری قرار می‌گیرند،‌ تهدید کند. سوزاندن این مواد نیز علاوه بر آزادسازی گازهای سمی و آلودگی‌ها و مخاطرات ناشی از آن، منجر به افزایش میزان گازهای گلخانه‌ای و در نهایت گرم‌تر شدن کره زمین خواهد شد. گرم تر شدن زمین یکی از جدی‌ترین مسائلی است که بشر معاصر با آن دست و پنجه نرم می‌کند. با توجه به گزارش سازمان بهداشت جهانی سالانه هشتاد هزار نفر در آسیا جان خود را به دلیل بیماری‌های ناشی از گرم‌تر شدن کره زمین از دست می‌دهند.

مزیت صنعتی

پس از انقلاب صنعتی میزان بهره‌بردای بشر از منابع طبیعی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرد. با توجه به اینکه ماده اولیه تولید انواع پلاستیک محصولات پتروشیمی است که از نفت و گاز طبیعی به دست می‌آید، وابستگی هرچه بیشتر انسان به مواد پلاستیکی می‌تواند در نهایت منجر به بهره‌برداری بی‌رویه از این منابع شده و توسعه پایدار این دست صنایع را به مخاطره بیندازد. بخش اعظمی از منابع طبیعی که امروزه در اختیار ما قرار دارد سهم نسل‌های آینده است اما به نظر می‌رسد در صورت استمرار وضع موجود میراث فرزندان ما را کوه‌هایی مملو از زباله‌های پلاستیکی و کمبود شدید سوخت‌های فسیلی تشکیل خواهد داد.

خرید گرانول پی وی سی بازیافتی

جهت دریافت قیمت خرید گرانول پی وی سی بازیافتی  با شماره‌ ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱ تماس بگیرید و تا کارشناسان فروش ویکی رک شما را در جهت استعلام بهترین قیمت خرید روز ضایعات گرانول PVC راهنمایی کنند.

سوالات متداول

آیا محدودیتی در فروش گرانول پی وی سی بازیافتی وجود دارد؟

خیر؛ هیچ محدودیتی در فروش گرانول پی وی سی بازیافتی در ویکی رک وجود ندارد، حداقل فروش گرانول پی وی سی بازیافتی در ویکی رک 1تن است.

قیمت گرانول پی وی سی بازیافتی؟

یکی از متداول ترین سوالات در رابطه با قیمتگرانول پی وی سی بازیافتی است. قیمت‌ها بر اساس گرید‌ های ممواد اولیه نوگرانول پی وی سی بازیافتی در بور‌س کالا متغییر است. جهت دریافت چند پیشنهاد قیمتی مناسب با ویکی رک تماس بگیرید.

مزایای خرید از ویکی رک
  • داشتن چند پیشنهاد قیمت از چند تامین کننده
  • پشتیبانی از قبل از فروش و پس از فروش
  • پیدا کردن نزدیک ترین تامین کننده به محل شما
  • پیدا کردن تامین کنندگانی که با افزایشی و کاهشی بودن
  • قیمت؛ قیمت روز را اعلام می‌کنند.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست